| Baiattt a întrebat:

Salutare.Cum as putea sa cuceresc o fata? Deci sa va spun este o fata la mine in curte cu care am copilarit impreuna si in copilarie ea c-am mo iubit dar eu atunci nu am stiu ce ii dragostea eram mic... Si a trecut cativa ani de cand nu am mai vorbit nu stim nimica unul despre altul si acum am inceput sa o caut asa dintr-o data si ce sa vezi m-am indragostit de ea, vad ca so intors roata.Problema e ca acum ea are un iubit de 1 an jumate si in momentul acesta e greu so cuceresti, dar nu conteaza eu si asa tot vreau sa o cuceresc e ca si o provocare asta.
Deci in cateva zile voi iesi in oras cu ea si imi puteti da sfaturi cum as putea sa o fac sa se simta bine cu mine s-o fac cumva sa ma doreasca sau ceva de genu big grin.
Si nu neaparat in oras peste tot unde ma intalnesc cu ea s-o fac sa se simta bine cu mine.

Cateva idei pls? Si nu incepeti ca ea poate tine la prietenul lui si etc chiar nu vreau sa imi scrieti asta. Vreau sa imi dati sfaturi cum as putea sa o cuceresc si sa o fac sa se simta bine cu mine sa o fac sa ma doreasca big grin.

1 răspuns:
| tbc a răspuns:

1. profita de faptul ca o cunosti, pentreu anceput ancearca sa ai induci idea ca vrei sai fi amic, nu stiu de ce dar fetele cauta amici de sex opus, si de obicei lor le spun toate secretele, fi acel amic si nu ai divulga secretele asa va capata ancredere an tine
2. fiind amicul ei vei primi informati intime despre relatia ei, daca merge daca nu etc. plus ca daca ceva nu va merge bine vei fi langa ia gata sa profiti de situatie
3. de cate ori ai ochazia sa iesi an oras cu ia, fi foarte atent cu ia, chiar daca e si prietenul ei de fata, adica fi mai gentilmen ca el cumparai diferite mici atenti dar fara subanteles romantic. Fiind amicul ei vei afla ce mici dorinte are daca vrea sa mearga undeva sau asi doreste ceva si ancearca sa fi cel care ile andeplineste. Asa o vei face sa se simta apreciata plus ca iubitul ei va deveni suspicios, astfel provoci tensiune an relatia lor, probabil el nu prea va avea tupeul sa ati zica ceva dar se va certa cu ea. Ancearca sa iesiti toti trei an oras, unde din "antamplare" sa apara un amic deal tau unul mare ca sa al sperie putin pe prietenul ei dar nu direct, adica sa spuna ce bun amic e cu tine ca ai esti ca un frate si nu stie ce ar face daca cineva te-ar jigni cu ceva, asa vei fi sigur ca prietenul ei nu prea va avea tupeu sa ati zica ceva pe fata.
4. acum dupa ce ea deja se gandeste la tine ca la persoana care ar vrea sa fie prietenul tau, iar prietenul ei deja ai face crize de gelozie, vorbeste cu o amica dea ta una asa mai curvulita sal momeasca pe prietenul ei, tu ancearca sa obti mici dovezi ca el a anselato( poze) si prezintaile ca un prieten care vrei sa ai spui adevarul indiferent daca asta anseamna sa ai pierzi prietenia, asa ea va vedea ca esti gata sa faci sacrifici pentru ea
5. Acum ei fiind despartiti sau foarte certati tu fi cel care o face sa se simta bine, dar fi atent ea fiind ranita nu urmari o relatie din prima scoateo an cluburi, asa an idea sa uite si din astea, scopul fiind de fapt sa o anbeti putin asa vei ajunge an pat cu ia, de aici an colo lucrurile merg de la sine
6. toate cele de mai sus necesita rabdare dar merg la sigur am folosit metoda si am despartit 2 cupluri si o familie dar scopul meu era sexul

Anca ceva era sa uit metoda asta costa bani si un caracter mai josnic plus experienta an relati