| sunshine13 a întrebat:

Cum as putea sa devin reprezentant oriflame online?

12 răspunsuri:
| Love4ever.EU a răspuns:

Nu stiu daca se poate online! Iar intra aici si vezi;)

http://www.anuntrapid.ro/anunt/cum_devin_reprezentant_oriflame-159446.html

poate o sa te ajute:D:*
pa pa

| cocolina a răspuns:

...pai e simplu:D intra aici: http://www.myjob.ro/......83684.html

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Intra pe www.oriflame.ro, acolo ai mai multe detalii.

| ancaid a răspuns:

Eu inscriu reprezentanti oriflame; id ancasimanu

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.Reducere ajunge pana la 40%, suna-ma pentru detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recrutare Oriflame! vizitati adresa http://oriflamereprezentanti.shopmania.biz/

Răspuns utilizator avertizat
| cris10 a răspuns:

Sunama daca inca nu te-ai inscris. 0766794577 sau la cristina.jobs10@yahoo.com

| Oriflame_5293 a răspuns:

Intra pe site-ul www.prodottioriflame.it si daca te vei inscrie vei avea starter kitul gratis plu ca vei castiga o multime de premii.

| ramona_1409 a răspuns:

Daca te intereseaza eu sunt o raprezentanta oriflame.adresa mea de email e ramona851@hotmail.com scriemi daca te intereseaza si iti explic apoi totul