| Blake1 a întrebat:

As dori sa devin reprezentant oriflame...cum as putea face acest lucru?

9 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Du-te la firma oriflame

| bianca a răspuns:

Te poti face reprezentant la avon e mult mai ok si ai o multime de oportunitati

iti pot da mai multe detalii sau te pot inscrie chiar eu

da-mi add bia_coolgirl94

| criss10 a răspuns:

INSCRIU REPREZENTANTI; INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.
catalog www.ebiju.ro
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro

Pentru relatii suplimentare trimite mail la adresa raceancecilia@yahoo.com
Rog seriozitate.

| ancaid a răspuns:

Intra pe id ancasimanu@yahoo.com
te poti inscrie oriflame

| nely19 a răspuns:

Fff simplu, ai nevoie de un coordonatorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscriu reprezentanti; INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.
catalog www.ebiju.ro
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro

Pentru relatii suplimentare trimite mail la adresa raceancecilia@yahoo.com
Rog seriozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sai dori nr de tel de la oriflem

| crysz a răspuns:

Pai du-te la reprezentanta oriflame...sau daca ai vreo prietena care e reprezentant poate sa te inscrie ea...maicamea asa a facuttongue

| domniq a răspuns:

Buna sunt si eu reprezentatn oriflem daca vrei te pot ajutabig grin lasa-mi un ID