| blackumafia a întrebat:

Cum as putea sa fac muschi la antebrate? vreau sa fiu si eu bun la skandenberg,, exista ceva exercitii speciale pentru aceasta zona? sau muschii la picioare gen cum au fotbalistii...

2 răspunsuri:
| ExpertoTpu a răspuns:

Pai ia`ti o minge mai tare pe care sa o strangi in pumn, sau un cerc de cauciuc si ai sa vezi ca iti pune muschi antebratului in miscare.Iar la muschi picioarelor incearca cu genoflexiuni, sau alearga 10 min in fiecare zi, Succes

| Cosmin86 a răspuns (pentru ExpertoTpu):

Pentru antebrat sunt cu totul alte exercitii, ce spui tu sunt antrenamente de copii mici, cu rezultate zero