| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa-i spun unui baiat ca-l plac? Dar cat mai delicat. fundita pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Pai.e mai simplu de cat iti imaginezi,incearca sa discuti cu acea persoana pentru a-i spune sentimentele pe care le simti pentru el dar nu in genul,,vezi eu te plac pe tine,tu ma placi pe mine?''incearca sa-i spui metaforic,dar de fapt sa fie din inima ta,din sufletul tau si depinde de reactia lui,eu cred ca ai sanse destul de mari, sper ca vei reusi sa-i marturisesti acest lucru, bafta!

1 răspuns:
| fokker a răspuns:

Www.stilultau.com - Incearca asta!