| lory_2640 a întrebat:

BUNA.Cum sa-i spun unui baiat ca nu vreausa mai fiu cu el? da sa fie asa mai delicat nu sa-i spun directbig grink ma simt cam prost... dau fundita pentru cel mai bun raspuns:*mersi

3 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu consider ca ar trebui sa ii vorbesti sincer, incearca sa ii explici motivele care te-au determinat sa iei aceasta decizie, mai bine ii spui in fata ca nu mai vrei sa fii cu el, in schimb puteti ramane amici, decat sa nu ii zici direct pentru ca atunci el tot ar insista ca sa ramaneti impreuna, prin urmare incearca sa impui decizia ta dar fara sa il ranesti prea tare. Sfatul meu e sa ii zici ceea ce simti si sa fii sincera cu el. succes

Răspuns utilizator avertizat
| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

spuneo repede si dintr-o rasuflare. laughing te vei simti mult mai bine dupa. Ceva de genu "Vreau sa-ti spun ceva si sper sa nu te superi. Vezi si tu ca nu prea ne mai intelegem si bla bla... As vrea sa ne despartim dar totusi sa ramanem prieteni. Ce zici? prietenibatting eyelashes?