| Ingerash_9146 a întrebat:

Cum as putea sa imi intind parul fara a folosi placa? Dupa ce mi-l usuc il fac sa nu se mai onduleze la varfuri da nu rezista mult, si am bob. Stiti creme sau metode sa il indrept?

3 răspunsuri:
| LaMisto a răspuns:

Poate nu rezista mult din cauza calitatii placii de par.iti recomand "philips salonstraight proxl" e foarte buna si nu ti se onduleaza parul. o alta metoda ar fi uscarea cu foehnul(sa stii ca da rezultate). Dar sper ca esti contienta ca indiferent ce ai folosi parul se deterioreaza. Am citit undeva ca, cineva a incercat cu fierul de calcatlaughing))))))))))))

| lorenutza55 a răspuns:

Bunahappy sunt sampoane care te-ar putea ajuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau si eu am avut aceeasi problema chiar daca am lungimea parului medie.
Dupa ce iti speli parul aplica putin balsam de par la varfuri il lasi sa se usuce si apoi il inrinzi cu placa...succes