| DestinyDD a întrebat:

Am o problema cu varfurile despicate nu stiu ce sa mai fac, il tund periodic la varfuri, am parul lung nu-l intind cu placa, insa dupa ce il spal il usuc cu foehnul, sa fie asta cauza?

4 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

Da.Eu asa cred.pentru ca si eu il uscam cu phoenul dupa ce imi faceam baie.mai bine tunde-te si dupa ce iti faci baie il lasi sa se usuce singur, nu-i mai faci nimic.si vorbeste cu coafeza ta sa iti dea o masca de par...happy

| Irinna a răspuns:

Ti se deterioreaza de la uscarea cu feonul si de la intins cu placa.trebuie sa-l intinzi mai rar

| ELLSSA a răspuns:

Cu siguranta!

| Bogdanna a răspuns:

Da deoarece se arde, lasa`l sa se usuce singur.Cu placere :X