| Minolla a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la un majorat ce va avea loc la o cabana (intr-o zona rustica)? Vreau cat mai multe idei. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde cum vrei să te îmbraci. Dacă vrei să fi elegantă, ia o rochie ori de club ori de seară cu tocuri, sau dacă vrei să fi mai lejeră, un maieu cu nişte paiete ceva, nişte pantaloni scurţi şi cizme sau pantofi cu toc.

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Intr-o rochie de seara, sau una de club, pantofi cu toc inalt, sau doar balerini depinde. Ce te avantajeaza pe tine cel mai bine. happy

| Minolla explică (pentru 愛日本):

Initial ma gandisem la o bluzita/maiou, pantaloni scurti si balerini/sandale, dar nu sunt inca hotarata. Merci pentru sfat.

| vicky14u a răspuns:

Decent și cu bun gust!