| Candessance a întrebat:

Cum as putea sa ma imprietenesc cu cateva fete.considerate de colegi dive, fitoase. dar chiar vresu sa ma inteleg cu toti. funditalaughing)))))rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| Tessa a răspuns:

Pff, parerea mea este sa te imprietenesti prima data cu cea care este mai usor de abordat. Usor, usor te vor accepta si restul in "grupul" lor. Dar, eu iti zic sa nu te transformi intr-o "fitoasa", crede-ma ca sunt destule. Bafta!happy

1 răspuns:
| dicualex a răspuns:

Simplu. Fi fitoasa, tupeista si increzuta, te vei integra usor laughing
dar mai bine e sa fi cuminte, fara fite, la locul tau.