| Alessiaioana a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras?
funda

2 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Bunaaa! Aceeasi problema o am si euhee hee Oricat as manca tot nu ma ingras. Iti sugerez sa mananci cu program, deoarece corpul tau isi va schimba metabolismul. Poti sa mananci si de la fast food dar nu in exces deoarece poti sa iti dezvolti in timp obezitate si nu ar fi frumos straight face Mananca ceva care sa contina carne in fiecare zi. De exemplu: un snitel si doua sandvisuri cu pastrama si ce-ti mai pui tu in plus sau cartofi prajiti/pireu cu copanele happy Aoleu... mi se face pofta laughing Mananca multa paine! Franzela de exemplu. Odihneste-te atat cat ai nevoie, asta va ajutahappy. Nu uita sa iei cea mai importanta masa a zilei, micul dejun. Plus...pranzul gustarile dintre mese si mai ales cina. Ar trebui sa mananci minim cam de 5 ori pe zi. Dupa ce mananci masa de seara du-te si fa somnic si cam atat thinking Sper sa te ajute sfaturile mele big grin! Bafta si fundita?! puppy dog eyes

| PufuleteRoz a răspuns:

Ia pastile care iti fac pofta de mancare, merge a incercat o colega de-a mea! Funda?big grin