| andreea1995 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai fa-ti toate poftelehee hee.

| 334499 a răspuns:

Make your wishes come true happy

| alexutzu00791 a răspuns:

Ai 15 ani? rectifica "cum as putea ajunge la statutul de bunaciune". Deci o fata/femeie niciodata nu si a dorit sa se ingrase, ci sa slabeasca. Daca duci o viata sanatoasa, ai sa devii o bunaciune in proportii de slabutza, ceea ce e cel mai misto devil

| Hombre a răspuns:

Pentru ce ca sa te chinui pe urma sa dai jos, se pare ca ai un organism care arde bine grasimile si tu vrei sa-l dezechilibrezi.

| Irina117 a răspuns:

Eu m-am ingrasat deoarece manacam seara manacare, e o idee buna si cu vitamine... pofta de mancare.nu e bine nici sa fii prea grastongue

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Mananca mult seara sau ia vitaminebig grin

| eugem35 a răspuns:

Multa mancare si mese regulate si dese multa miscare atentie mancare sanatoasa si in limita bunului simt nu exacera cu mancarea fie care portie sa nu dapaseasca 200g 5mese pe zi la ore regulate

| eugem35 a răspuns:

Si cel mai bine consulta un medic nutritionist

| YukiMrM a răspuns:

Multe femei doresc sa slabeasca, tu vrei sa te ingrasi? laughing.

Mananca mai mult daca nu prea ai pofta de mancare ia niste vitamine pentru asta.

(sau poti manca chipsuri, cunosc o persoana care s-a ingrasat doar cu chipsuri laughing, stiu ca pare banal dar este adevarat)

| DeeDee28 a răspuns:

Mananca ciocaolata, paine si alte alimente ce contin multe calorii... poti sa iei vitamine pentru pofta de mancare

| kleo_5324 a răspuns:

Din cate stiu eu paine si ciocolata ingrasa...si seara sa mananci mult. daca nu ia niste vitamine ceva sau un medic ar putea sa-ti spuna ceea ce ar trebui sa faci ca te pui cateva kg in plus.