| me_1960 a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac blogul mai cunoscut? Nu il am de mult timp si nu ma prea pricep :)

http://blogganstein.wordpress.com/

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mai bine iti faci un site propriu. Il promovezi prin orice: de la site-uri de socializare la reclame de orice tip. Bafta!

| eviltwinnn a răspuns:

Creeaza continut de calitate, dupa cativa ani de munca or sa se vada rezultatele.

| TheMiningSheep a răspuns:

Fa-ti un site, nu un blog pe wordpress pentru ca nu e profesional si lumea nu isi da interesul.
Invata si tu niste HTML si Javascript si CSS

| Roam a răspuns (pentru TheMiningSheep):

Si domeniu, host, interfata de unde?

| TheMiningSheep a răspuns (pentru Roam):

Hai ca nu e scumpa...
gazduirejocuri.ro are si hosting site

| lalamara a răspuns:

Promoveaza-l pe facebook, iar daca nu vrei sa afle prietenii fa-ti un alt cont, asteapta o vreme si fa-l public acolo.