| DZzyma a întrebat:

Cum as putea sa-mi petrec timpul liber mai frumos, mai interesant... dau funda celui mai reusit rs.mersi

Răspuns Câştigător
| bublegum a răspuns:

Ceaulove struck

amuh cai o vreme de rahat afara cami ingheata moaca de plec sa-mi cumpar un cips eu prefer sa stau in casa:*
eu, gaby, dia, mada, sorin, lodolaughing, bornialau'laughing ( is prieteni mei de corazon) ne strangem la mine sau la mada cate o data si ne apucam sa ne machiem sa ne facem manichiura, ne prostim punem muzica facem karaoke, facem poze, imitam vedete...)
asta aproape in fiecare sambata
sau. cateodata ne mai jucam carti pe perechi ( chems sau cruce), jucam remy, sau ceva jocuri
saptamana trecuta sambata neam strans si neam uitata la movielove struck
am ras de neam spartlaughing rolling on the floor
.

. pai infine daca ai cu cine. apoi te poyi distra superlove struck

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Eu te-aş sfătui să citeşti o carte, să inviţi ăn oraş fata pe care o placi, mergi ăn călătorii/excursii, ascltă muzică nouă, ieşi cu prietenii, fă ce îţi place, trăieşte exact aşa cum simţi, fii tu însuţi şi descoperă lucrurile care îţi plac ţie, care te însuşesc cel mai bine.

| Xab a răspuns:

Sa te gandesti ce se intampla dupa moarte.sau cat de departe crezi ca poti ajunge sa iubesti.sau gen chestii imposibile, dar ce ai face daca s-ar indeplini.

| kindness a răspuns:

Sa citesti o carte, sa faci bratari manuale din ata, sa te gandesti serios la ce vei face cand vei mai crestewinking pa pa