| TruLaLa a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cum as putea sa-mi petrec timpul liber?)

Răspuns Câştigător
| piticoth a răspuns:

Buna happy
-Pai sa iesi in oras cu priethenii.
-Sa desenezi.
-Sa dansezi.
-Sa the joci.
-Sa citesti.
-Iesith cu familia la iarba verde [love struck]
-Sa practici anumithe sporthuri, care iti plac, cu prietenii sau fara :].
-Sa te uiti la un film. love struck
Sunth multe modalitatsi sa.ti petreci timpul liber :].
Trebuie doar sa fi creativ/a.big grin

Sper ca te.am ajutatbatting eyelashes

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 1n3x a răspuns:

Petrecandu-l

| LoliQ a răspuns:

Intri pe TPU si raspunzi la intrebari.
Cauti curiozitati.
Stai pe cap.
Iesi afara si incearca sa faci ceva gen : Parkour, Brake Dace etc.
Asculta muzica si danseaza.
Citeste.
Suna-ti prietenii si cheama-i la tine sa va jucati ceva sau sa dati o mini petrecere.
Joaca-te pe net orice joc.De preferabil "cel mai greu joc din lume" pentru ca nu te vei plictisi, poate te vei enerva putin.
Da mass la toata lista cu mesajul : "Buna ce faci? vrei sa vorbim ceva ca eu ma cam plictisesc".=]
Uita-te pe net la faze haioase sau la un film de groaza.
=] fundita? =]

| DeeaDLove12 a răspuns:

Nu stiu si eu ma plicty mai vb cu Cleverbot

| ciprian_3266 a răspuns:

Invatand gramatica limbii romane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci ce iti place. dar eu as zice sa faci sa treaca timpul mai greu pentru ca pe 12 septembrie cand incepe scoala iti vei dori sa dai timpul inapoi

| T3JS a răspuns:

Intemeiazati o colectie

| Isabela2343 a răspuns:

De care colectie sa intemeiezi theodosium? trimiemi raspunsul pe pv...