| Bianca_4346 a întrebat:

Cum as putea sa scap de burtica? e foarte mica dar totusi vreau sa scap de ea. un sfat, ceva.Help.

P.S.nu mananc mult...big grin

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Daca zici ca e ¨foarte mica¨hee hee.eu iti recomand 1 ora de alergat seara. Abtine-te un pic de la paine.si intr-o luna esti scapata.Astept sa-mi spui.

8 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Eu zic sa mananci de doua ori pe zi si seara daca tie foame mananca doar fructe.

daniela
| daniela a răspuns:

Gimnastica si sala in draci... sportul face minuni.

| anaid a răspuns:

20 de abdomene zilnic fac minuniwinking(bine toate odata nu una la 2 hlaughing)

| Moneyandfame a răspuns:

Abdomene si jogging.

| Fuxy a răspuns:

Cauta pe youtab pilates. Sportul asta te ajuta in modelarea corpului si nu e o solutie ca trebuie sa mananci putin. Eu asa am facut si ma tot ingrasam mai tare, dar de cand mananc 3 mese pe zi si 2 gustari chiar am slabit. Poti sa cauti pe net seminte, carne, legume si fructe care te ajuta la sanatate si care iti plac tie. Crede-ma e si sanatos dar te ajuta sa si scapi de burtica. Si tot pe net poti gasi cam cate calorii ai nevoie la o masa si tot felul de din astea. Mai poti slabi si prin dans uite un asemenea dans care te va ajuta http://www.youtube.com/watch?v=ss6628fAnU0 si poti sa mai cauti la alte variante ca mai sunt

| kuzican a răspuns:

Dap abdomene sunt cele mai recomandate dar sa nu incepi cu multe de prima oara. incearca sa cresti nr lor in fiecare zi. o sa scapi cu siguranta.
Ps: vreau sa iti spun ca imi place poza ta big grin adica de shane west :X e absolut genial :X ai gusturi bune.

| Allexaaaandra a răspuns:

Abdomene big grin.Multe.Cate poti tongue.Eu faceam 300 pe zi day dreaming oh Doamne, si acum m-am lasat no talking. Urat. Deci, abdomene.love struck

| ClaudiaFanMiley a răspuns:

Sa faci sport si sa ti o dieta!