| Deea2021 a întrebat:

Cum as putea sa scriu in jurnal? Ce desene sa fac? Ce ornamente sa pun? Idei ceva? batting eyelashes
Multumescccc:X

Răspuns Câştigător
| LilWatamaloon a răspuns:

Dacă vrei să folosești stickere pe care să le lipești pe foi, îți recomand să intri pe Pinterest sau pe site-ul tău preferat de imagini și să alegi cele mai cute imagini și să mergi la un xerox să ți le printeze pe hârtie de autocolant, eu am făcut asta cu laptopul meu și arată super nice. Din nou, pentru desene îți recomand să găsești tot pe Pinterest imagini tip doodles și să-ți folosești talentul și pentru scris ar fi tare să urmărești pe Youtube niște tutoriale de caligrafie, dacă vrei ceva mai fancy.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cere-i sfatul prietenei tale, sunt sigura ca si ea are unul si va puteti inspira una de la cealalta.

| gritt a răspuns:

Scrie bullet journal inspo pe Pinterest sau #bujoinspo pe Insta.

| RoxTomlinson a răspuns:

Poti sa cauti diverse modele de pagini de jurnal pe Pinterest.