| hulk90 a întrebat:

Cum ati face/facut majoratul... cele mai trasnite idei, astept!

Răspuns Câştigător
| dean a răspuns:

Pe 7 - 09-2007, mi-am facut majoratu', l-am facut la mine acasa, in garaj, au fost 33 de persoane, faza tare : cu 5 ore inainte sa vina invitatii, mi s-a ars subwooferu, am avut noroc cu un vecin, care l-a luat pe al lui. Invitatii au inceput sa apara. s-au instalat, a inceput chefu frate, de la 23 h a inceput bautura sa-si faca efectu', la majoritatea dintre ei, da-i cu nesu' cu sare, un var de al meu a baut 5 nesuri', imi era frica sa nu pateasca ceva de la atata nes, pe la 5 dimineata, au plecat 15 persoane care stateau in oras, restul care erau din alte orase au dormit la mine, ca au fost 8 care au venit cu masinile si au baut, da a fost tare.nu am ce zice.bafta multa in continuare, bye!

1 răspuns:
| MikyMi a răspuns:

La un local fff dragut cu mancare si bautura la greu. iar ideeile traznite vor fi cele 18 pedepse superindraznete, deocheate si... pe care trebuie sa le executi la cererile invitatilor.