| khriss a întrebat:

Peste cateva luni imi serbez majoratul, si nu am nicio idee despre ce as putea scrie pe invitatii. Ma ajuta careva? Vreau ceva idei mai trasnite. Multumesc anicipat.winking

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Le spui ca faci o petrecere pe Luna, si ii pui pe toti sa vina inbracati in extrateresti rolling on the floor rolling on the floor

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Lumeeeeeeeeee! Dau de baut! (ca de-amu' am voieeee).

| AvalohAlyn a răspuns:

Veniti la majorat ca va dam un carnatlaughingMititei si bere la majoratul meu verelaughing

| zuzumic a răspuns:

laughing Ca sa va arat ca am inbatranit nu neaparat m.am maturizat .va dau pe gratis de baut si de mancat...big grin

| zuzumic a răspuns:

PS. cadourile scupe( extrem de scumpe) si bani la plic nu sunt o idee proasta din potriva... Daca nu venitzi cu asa ceva mai bine stati acasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idei trasnite? Ai nimerit bine, noroc ca sint eu p-aici.
Va astept de ziua mea, sa-mi urati la multi ani, sa-mi dati cadourile si sa gustati din tortul meu cu stricnina si cola cu verde de paris. Cind veniti, va intimpin de la usa unde verific cine, ce mi-a adus. Care ai venit cu un cadou nesatisfacator, il tund cu rindeaua, care a venit cu mina goala, am pregatit barda pentru el rolling on the floor