| Maasdf a întrebat:

Cum credeti ar trebui sa-i spun unui baiat ca il plac?
PS: el imi tot spune ca ma iubeste...da ieri niam certat si el a spus ca-si va cauta o fata care poate il va iubi cit de putinsad:yawn

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

De aia vrei sa te sinucizi? Fiindca v-ati certat? Spune-i ca iti pare rau pentru ce s-a intamplat ieri si ca il placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum? Simplu!
''Te plac''
Nu e deloc greu,atata timp cat simti ceea ce spui.
Fa-o mai repede, pana nu va fi prea tarziu.
Indiferent cum i-o vei spune, ii va placea si va fi fericit. O sa insemne mult pentru el, mai ales daca te place.
Hai, fa-o mai repede fara nicio ezitare!

Curaj happy

| Renesmee a răspuns:

Pai poti sa-i spui in fata sauuu sai dai un biletel in care sa scrii sentimentele tale fata de el. ori ai putea sai dai de inteles printr-o melodie happy sau poza... etc

| unicornd a răspuns:

Ni-am* Daca el te iubeste nu-i deloc greu. In dificultate ai fi atunci cand nu stii daca el simte acelasi lucru. Il poti lua foarte usor, gen:"as vrea sa-ti spun ceva.te plac!"