| byk a întrebat:

Cum credeti ca poti aborda un baiat?
parerihappy

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Depinde ce fel de băiat e şi la ce nivel e relaţia voastră (asta dacă măcar vă cunoaşteţi, măcar din vedere). Depinde şi unde ai dori să se întâmple "întâlnirea".

| AlexandraCroft a răspuns:

In primul rand,cand esti in preajma lui sa nu fii timida, sa nu te inrosesti ca astfel o sa se prinda si o sa isi faca o parere oarecum proasta, cred ca nu prea iti doresti asta.Incearca sa te imprietenesti cu cineva din grupul lui si acesta sa te introduca in acest grup,pentru a iesii afara,la un suc, inghetata, film etc.Incearca sa pari oarecum interesata de discutiile purtate de acesta si aproba`l,fa`l sa se simta important,increzator in el si spusele lui,afla ce`i place lui si orienteaza`te dupa acest lucru,informeaza`te de diversele hobby-uri preferate de acesta, daca aflii ca merge la un film, du-te si tu.asa"intamplator",intra in discutie cu el,cere`i ajutorul,baietilor le plac nespus cand li se cer ajutoru' de catre o fata, sunt sigura ca o sa te ajute, incearca sa te apropii cu pasi mici de el si mai departe cine stie?smug
Bafta si mai ales multa sanatate:*
Sper ca ti-am putut fii de folos.

| Bogdan9183 a răspuns:

Te bagi pur si simplu in vorba cu el. Il intrebi ce mai face sau gasesti ceva pe moment. Noi, baietii, nu suntem asa pretentiosi big grin.

| Rautate_6617 a răspuns:

Ihh,aishea ii tare usor,in primul rind trebuie sa fii tu insat incearca sa intri in vorba cu el,chiar se poate si unele complimente,vb asa liber cu el, nu trebuie sa te jenez, si sa ai un gind...POT SO FAC! sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!

| byk explică:

Please raspunsuri repede!happy