| Eduard1st a întrebat:

Cum poți aborda orice fata pe stradă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai telefonul pus pe adaugare contact, si-i zici: "tu pari mai desteapta, imi completezi si mie formularul asta?"

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, sau daca vrei mai cu talent: "Fa-ti CASCO, pentru ca in seara asta te tamponez"

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Civilizat. Chiar si panaramele.

| OldSoul a răspuns:

Ii spui ca i-a cazut un leu.

| alina2k18 a răspuns:

Asa tam nesam te bagi pe ea?
laughing
Daca ai o masina de minim 30 000 si arati f bine poti incercawinking daca esti la pas o sa iti iei o geanta in cap laughing
Otherwise, din moment ce ai zis orice fata, incearca si tu cu fetele de ies dupa ora 22 :00winking pe strada.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Mai bine zis ii trebuie o mașină de minim 30000 pentru a avea tupeul necesar să o atingă și mozoleasca in primele 30 de secunde ))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar tupeul. Fara masina.

Răspuns utilizator avertizat