| alina_4026 a întrebat:

Cum credeti exista oameni uriti s-au neingrijiti?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ambelehappy Trebuie sa recunoastem happy
Dar totusi daca esti ingrijit, ai grija sa fi intodeauna curat...sa te imbraci cat de cat bine si tot restul eu zic ca poti arata de 10 ori mai binewinking
De exemplu eu cunosc o fata foarte frumoasa, dar faptul ca e neingrijita si ca nu are grija de igena ei... o face sa arate oribil happy

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Categoric, oameni neingrijiti. Oricine daca se aranjeaza arata ok. Oamenii sunt considerati urati unii dintre ei pentru ca nu se ingrijesc indeajuns.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca mai degraba neingrijiti.

| Paris a răspuns:

Uitati-va la frumusete pe muchie de cutit, sia tuncis a mai spuneti ca nu exista oameni urati. Intr-adevar, anumiti oameni care par urati sunt doar neingrijiti, dar nu putem afirma ca nu exista oameni urati. Exista pe pamantul asta tot felul de specii. E mare gradina lui Dumnezeu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neingrijiti... urata nu este nici o persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca exista si oameni urati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista oameni neingrijiti.in categoria de oameni urati i-as incadra pe cei cu un suflet rau. [am observat ca faci o confuzie intre formele corecte ale termenului sau/s-au. In cazul de fata se scrie legat, mai poate avea sensul de ori. s-au se scrie atunci cand ai un verb langa, cand are loc o actiune.tongue ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa te intrebi daca sti sa faci diferenta dintre o persoana urata si una frumoasa. Categoric, nu!
Daca ai fi stiut, ti-ai fi dat seama ca persoanele urate nu sunt neaparat neingrijite si cele neingrijite nu sunt intotdeauna urate. A fi,, urat`` nu se refera la aspectul fizic, uratul despre care vorbim majoritatea=neingrijit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista oameni urati, nimeni nu'i urat, inseamna ca nu stie sa-si puna in valoare atuu-rilewinking
de ex. daca o fata se ingrijeste. machiaza and stuff arata ca o printesa din ratusca cea urata tongue
cred ca mai degraba neingrijiti (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| madalynaaa a răspuns:

Cine nu se ingrijeste-arata urit happy scurt, clar si cuprinzator