| skf a întrebat:

Cum credeti exista prietenie adevarata intre un grup de oameni? deci suntem 4 fete si prietenim foarte bine,sunt multe ori neintelegeri,dar trecem peste ele,voi ce ziceti credeti in prietenie intre mai multe persoane odata? Cu toate ca prietenim bine,uneori cred ca una dintre noi o prefera pe alta, in sens ca predomina gelozia si una este pusa mai presus decit alta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenie adevarata exista, nu stiu daca in cazul vostru dar se poate ca 4 oameni sa fie prieteni buni.

| myplace a răspuns:

Sunt si eu in cazul acesta si iti zic cu siguranta ca indiferent daca o sa va certati din cauza ca una o favorizeaza mai mult decat pe alta, mai mult ca sigur va veti impaca. Depinde si de orgoliul fiecareia, dar noi asa facem de obicei.

| skf explică (pentru myplace):

Da da))dar totusi e straniu cind doresti sa fie toti egali,dar din pacate mi se pare ca nu este, cred ca ar fi mai strinsa o prietenie dintre doua persoane nu? Un exemplu ar fi chiar acele maruntisuri, cum ar fi felul de a scrie comentarii la poze unei alteia, in sens ca mie poate sa -mi scrie intr-un fel iar alteia mai nushtiu frumos cred ca, nici nu stiu ce sa cred.