| Alien a întrebat:

Cum crezi ca ar fi viata ta daca ai ramane necasatorit(a)?

Răspuns Câştigător
| ClaraZ a răspuns:

Cat as fi tanara cred ca mas distra mai mult, iar la batranete viata ar fi plictisitoare. Te pup:*

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ar fi oribil...bine hai ca pana la 30 de ani nu mi-as face probleme dar apoi as simti ca imbatranesc oarecum,, iar apoi as incepe sa cred ca nu o sa gasesc pe nimeni si uite asa o sa framant in continuare pana la 60-70 de ani cand as realiza ca viata mea nu a avut niciun sens, ca am trait degeaba si cel mai probabil as deveni o batranica singura, neajutorata, rea cu cei din jurul meu...triststraight face

| TeoPT a răspuns:

As simti ca fac umbra pamantului degeaba.

| JustShadows a răspuns:

Buna! Pai, mai inainte de toate as incerca sa-mi fac o familie, dar daca totusi as fi pusa in aceasta postura, atunci sunt de acord cu 7h30. E dureros ca la batranete sa fii atat de singur.Ai grija de tine!happy

| Miha1308 a răspuns:

Nu vreau sa imi imaginez o astfel de viata.Pana la urma nu stii niciodata ce iti rezerva viata, dar daca as avea o astfel de viata ar fi tare urat si m-as simti foarte singura.

| Blue_2910 a răspuns:

Ar fi goala...as simti tot timpul ca-mi lipseste ceva si as fi in cautatarea acelui "ceva" poate si fara sa-mi dau seama. Poate din cauza asta as ajunge sa ma port ciudat, sa ma imbrac ciudat :-s probabil intr-o perioada dificila as ajunge sa fac depresie gandindu-ma ca daca as fi avut pe cineva langa mine totul ar fi fost mai usor. Dar pana la urma ar veni momentul in care mi-as zice ca nu rezolv nimic daca-mi plang de mila si as incerca sa-mi fac viata mai frumoasa, sa-mi caut defectele si sa le corectez si sa renunt la pretentiile exagerate pe care le am de cei din jurul meu.