| dianaaxd1 a întrebat:

Cum dau boot la imvu?/ urgent! fundita celui mai bun raspuns; d

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Pentru inceput, pentru a beneficia de aceasta functie trebuie sa fi owner sau cel putin moderator pe acel room. Daca esti... atunci arunca o privire aici : http://www.youtube.com/watch?v=1Y1RqwK-iSY
Succes! :)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... apasa pe cine vrei sa dai boot si iti apare multe chestii si sus este safety... apasa acolo si iti apare block sau report si dai la report