| XLittleGirlX a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cum pot face bani pe imvu?

fundita celui mai buna raspuns!

Răspuns Câştigător
| JustSmile12 a răspuns:

Buna
Pai 1). Faci tutorialu de la Chat si iti da 1000
2.Iti verifici mai`lu si iti da 500
3. Dai LIKE IMVU la facebook +500
4. Te uiti la videoclipuri +10 pe video
5.Instalezi toolbaru +1000
6.Iti verifici mail`u +500
7.iti faci cont pe myYearBook.
8.Adopti un animal si te joci cu el + 10(animalul e gratis)
9.prin reffer a friend... e ff komplikat eu nu fac ca mie nu imi merge...
10. Te faci VIP si te faci Creator.adica creezi uh haine. apoi iti faci alt cont si iti kumperi ce ai kreat de pe kontul BUN. Daca te faci CREATOR ai credite NELIMITAT
P. S : mai e un program care kosta bani... dar nu e scump si acolo trebuie sa scrii numele tau de pe imvu si kati bani vrei sa iti dai. merge maxim 1, 000, 000 credite pe zi. FUNCTIONEAZA...
daca iti zic programu id meu e th3loveistoxic
Fundita?; x

2 răspunsuri:
| JustSmile12 a răspuns:

Buna
Pai 1). Faci tutorialu de la Chat si iti da 1000
2.Iti verifici mai`lu si iti da 500
3. Dai LIKE IMVU la facebook +500
4. Te uiti la videoclipuri +10 pe video
5.Instalezi toolbaru +1000
6.Iti verifici mail`u +500
7.iti faci cont pe myYearBook.
8.Adopti un animal si te joci cu el + 10(animalul e gratis)
9.prin reffer a friend... e ff komplikat eu nu fac ca mie nu imi merge...
10. Te faci VIP si te faci Creator.adica creezi uh haine. apoi iti faci alt cont si iti kumperi ce ai kreat de pe kontul BUN. Daca te faci CREATOR ai credite NELIMITAT
P. S : mai e un program care kosta bani... dar nu e scump si acolo trebuie sa scrii numele tau de pe imvu si kati bani vrei sa iti dai. merge maxim 1, 000, 000 credite pe zi. FUNCTIONEAZA...
daca iti zic programu id meu e th3loveistoxic
Fundita?; x

| JustSmile12 a răspuns:

Buna... ti-am lasat un kom mai inainte dar nu s`a postat uite`l inca o data. sper sa iau fundita
Buna
Pai 1). Faci tutorialu de la Chat si iti da 1000
2.Iti verifici mai`lu si iti da 500
3. Dai LIKE IMVU la facebook +500
4. Te uiti la videoclipuri +10 pe video
5.Instalezi toolbaru +1000
6.Iti verifici mail`u +500
7.iti faci cont pe myYearBook.
8.Adopti un animal si te joci cu el + 10(animalul e gratis)
9.prin reffer a friend... e ff komplikat eu nu fac ca mie nu imi merge...
10. Te faci VIP si te faci Creator.adica creezi uh haine. apoi iti faci alt cont si iti kumperi ce ai kreat de pe kontul BUN. Daca te faci CREATOR ai credite NELIMITAT
P. S : mai e un program care kosta bani... dar nu e scump si acolo trebuie sa scrii numele tau de pe imvu si kati bani vrei sa iti dai. merge maxim 1, 000, 000 credite pe zi. FUNCTIONEAZA...
daca iti zic programu id meu e th3loveistoxic
Fundita?; x