| anonim_4396 a întrebat:

Cum dau like la un comentariu pe youtube? deci am cont si vreau sa dau like la un comm. apas pe like dar nu se"pune"imediat. dc?

7 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Duci cursorul pe comentariu iar fundalul se albeste si in dreapta pe aceiasi linie imaginara dreapta cu numele utilizatorului iti apare un semnul like, dislike si butonul "Raspunde-ti". Dai like pe un comentariu si apoi dai un refersh la acea pagina si ar trebui sa apara. ( da si tu la un comentariu deja cu mai multe like-uri ca sa vezi diferenta)

| Anonymus123 a răspuns:

Daca ii dai un refresh iti va arata like-ul tau... FUNDA?

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru Anonymus123):

Mersi mult prietene! Chiar aveam nevoie de raspunsul asta.

| Anonymus123 a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

Faci misto nu? cine nu stia ca trebuie sa dai cursorul pe comentariu...of doamnee...

| Anonymus123 a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

...and i am girl...

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru Anonymus123):

Stiam sa dau click pe lik-ul de langa comm dar nu imi aparea. refresul era cheia!

| Anonymus123 a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

Deci trebuie sa primesc funda. Logic nu?