| Squmppaaaa a întrebat:

Cum dawlandez filmuletze de pe youtube?:straight face

Am cont deja.am si postat cateva chestii. dar cum sa dawlandez alte filmuletze thinking

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Te duci la videoclipul care il ai de descarcat, si sus la adresa stergi unde scrie "youtube" si scrii "voobys" apoi dai enter, se incarca o alta pagina si dai download.

5 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Cu youtube downloader, e un program care iti permite sa downloadezi de pe youtube, cautal pe google.

| Kanghu a răspuns:

Nu poti "dawnlada" insa poti "downloada".

| RalucutzaX a răspuns:

Pai cauta pe net program de downloandat de pe youtube il iei in computer(pe prima chestie scrii linkul filmului iar pe a doua dai pe partatelul ala mic si alegi unde sa il salvezi si cum sa se numeasca)

| Sy0m3ys a răspuns:

Ca sa downloadezi flimuletze nu iti trebuie cont sau sa postezi ceva.iti trebuie youtube downloader.il poti downloada de aici:http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html.
Este usor de utilizat.

| yully a răspuns:

Www.onlinevideoconverter.com
de pe asta descarc eu :)