| Gothicutza a întrebat:

Am un cont pe youtube dar nu stiu cum sa incarc filmuletze. puteti sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| Daniel_4881 a răspuns:

Sigur! deci acolo unde cauti ceva in drepta langa is trei butoane |Search| |Browse| |Upload| si tu dai click pe upload apoi in alta pagina i un buton galben unde scrie Upload Video dai click pe el si selectezi un film din calculatorul tau HAVE FUN astept fundita papawave

| DragosteDePrimavara a răspuns:

Pai vezi ca unde este seach(cautare)scrie acolo browse si uplod. dai pe uplod si incarci filmulete.big grin

| leaveyou2000 a răspuns:

Salut! prima data intra in cont. o sa-ti apara in dreapta sus ca te-ai logat iar langa bara cu search ai doua butoane Browse si Unpload... tu apesi pe Unpload si mai departe te descurci e destul de simplu

| raluca_8227 a răspuns:

Si eu am cont si nici eu nu stiu cand vei primi alt raspuns pliz samil dai si mie.

Întrebări recente