| anonim_4396 a întrebat:

Cum devin mai bun la bataie?

Răspuns Câştigător
| DrunkShepp a răspuns:

Ia lectii de karate dar nu e important sa stii sa te bati fara motiv ci e imp sa stii sa te aperi cand esti ataca. poti sa iei lectii de box, K1. taekwondo,taebo, karate si mai sunt multe dar nu trebuie sa folosesti forta orice problema ai avea, cu vorbele se rezolva

2 răspunsuri:
| Dianné a răspuns:

Desi cam peste tot urla mesajul: "Spuneti NU violentei!", nimic nu se mai leaga de romanii nostri. Bataia sau injuratul, armele prostului. Daca esti istet, poti sa il pui la pamant cu o replica desteapta. laughing
Daca te cazi la astfel de specimene, inseamna ca asta esti tu. O idee: karate! Poate te va ajuta sa fii mai "fortos"...

| JustmeO a răspuns:

Exerseazahee hee