| IoanaGabby22 a întrebat:

Cum devin vrajitor? Nu stiu daca stiti dar Alex, Max si Justin sunt niste frati care tot asa au puteri si concureaza pentru a deveni vrajitorul familiei. Cum fac sa am puteri? Ajutati-ma va rog! Dau funda...
P.S : Cumva cand esti vrajitor poti sa faci sa devii si sirena? Sau sa sbori?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Buna!
Nu poti scumpo, acel desene este doar o fictiune si ar fi bine sa nu crezi chiar orice.Bine imi cer scuze daca chiar ai 8 ani, dar asta e. Daca te incalzeste cu ceva poti sa te uiti pe net la niste trucuri magice.
O zi buna!

4 răspunsuri:
| Rozetta a răspuns:

? cati ani ai?

| Astella a răspuns:

Desene=fictiune,nu e real! decat daca vrei sa faci magie neagra si sa te rogi la, ala rau...nu mai zic...tu..deci nu exista ce vrei tu.

| roxanamariaa a răspuns:

Este doar o fictiune happy Nu se poate asa ceva.

| andreeaaa0123 a răspuns:

Ori ai mai putin de 10 ani ori faci misto. Nu vreau sa cred ca exista persoane trecute de 10-11 ani care cred ca pot deveni orice personaj care il vad in desene! wake up girl!