| Anna04 a întrebat:

Cum e cand iti pui piercing in limba? doare rau? ce trebuie sa faci ca sa nu te infectezi? trebuie sa ai 18 ani sau acordul parintilor? cam cat costa?

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Mă scuzi, credeam că în buză.
În limbă, ei bine, nu îți recomand.

| sasljllaf a răspuns:

Cam doare...Intreaba-l pe cel care ti-l pune si da, ar trebui sa ai 18 ani dar nu cred ca iti trebuie acordul parintilor daca ai peste 18 ani.Pretul...pai cauta p net. Spor!

| Scorpions58 a răspuns:

Depinde la ce salon iti faci.iti pot da si un fel de anestezic pentru amortire, iar apoi totul se rezolvahappynu trebuie sa ai 18 ani, iar pretul este destul de mic, la mine in oras e 20 leihappy

| B3tYvU a răspuns:

Nu doare deloc am si eu cand iti fface gaura nu simti nimic dupa aia ti se umfla limba si nu poti manca 2 3 zile debinde de organsim si nu te infectezi eu am bagat piercingu in spirt si atat inr est nimic si nu am patit nimic si chiar nu mo durut deloc si ati zic e foarte misto no ra regreti daca iti pui