| cioco1tweety a întrebat:

Cum e clasa a opta in comparatie cu celelalte clase din gimnaziu(in special cu clasa a sapteabig grin).mai usoara, mai grea.bobocii si nu numai.cum vi s-a parut clasa a opta?batting eyelashes.multumesc pentru raspunsuri ^_^kiss

22 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

...nasoalawinking. Aveam o scorpie de latina laughing. Deja incepi sa te gandesti la liceu, sperante, chestii.happy Mie mi-a placut intr-a 6`a laughing

| Marii a răspuns:

Daca esti atenta din prima, latina ti se va parea foarte usoara, sa pici si cu un profesor care sa te invete, ca eu am avut o profa si tot ce facea era sa urle la noi. Restul materiilor au fost cam grele, mai ales matematica! Of. cat am urat`o laughing Oricum daca-ti pui capul la contributie un pic anul asta si nu chiulesti ca toti "smecherii" o sa treci foarte repede prin clasa a 8-a.
Succes! :*

| maryana5 a răspuns:

Paih faci in plus latina happy
asta am auzit, nu am trait pe pielea mea big grin
si eu trec tot a-8 a
cine stie poate intra 9 ne intalnim la liceu smug laughing smug
pupici kisskiss
xoxoo, mary peace sign

| Chocolate a răspuns:

A6a si a8a is cele mai usoare din ciclul gimnazial... a7a e grea de pica peretiiI don't want to see.a5a...asa si asa

| adyth a răspuns:

E cea mai grea din ciclul gimnazial happy... te pregatesti pentru tezele astea sau examen, ce dati voi ca nu mai stiu...plus faci latina, si e mai multa materie happy dar nu e de speriat tongue e frumoasa... o sa fiti mai apropiati intre voi...va despartiti..alea alea... laughing o diversitate de emotii si trairi winking

| adyth a răspuns:

E cea mai grea din ciclul gimnazial happy... te pregatesti pentru tezele astea sau examen, ce dati voi ca nu mai stiu...plus faci latina, si e mai multa materie happy dar nu e de speriat tongue e frumoasa... o sa fiti mai apropiati intre voi...va despartiti.alea alea... laughing o diversitate de emotii si trairiwinking

| andreig a răspuns:

A fost usor si a trecut rapid ...cred ca a fost cea mai rapida clasa. poate pentru ca am avut eu 339 de absente laughing))))))))))

| Tsuj a răspuns:

La mine a fost mai grea pentru ca am avut de dat capacitatea.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Am trecut a10a
a8a mi'i s-a parut thinking maisimpla decat a7a laughing desi profesorii te amenintzau k iti dau note mici daca nu inv. etc :p in rest e ok
Daca ai o clasa nu prea unita ar trebui sa te bucuri k termini a8a laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ionnik a răspuns:

Paithinking grea. faci latina care e super aiurea si te plictisesti...in rest trebuie sa ai grija la toate materiile sa nu te trez ca ai intrat intr-un liceu nasolthinking invatat mult invatat ca la orice scoala orice clasastraight facestraight face

| andrreea a răspuns:

Buna. Clasa a 8-a este cea mai usoara...adica asa mi s-a parut mie. Aproape toti profesorii sunt buni cu tine(daca te'ai dovedit a fi un copil silitor). Latina este foar usoara, daca ai norocul sa ai un profesor bun vei invata foarte repede. Succes:*>big grin

| caramel_4836 a răspuns:

Buna. E ultimul an si trebuie sa tragi cat mai tare, asta doar daca vrei sa ai o medie de admitere cat mai buna.Pe la sfarsitul anului profii mai lasa de la ei si trebuie sa profiti de chestia asta. O sa fie foarte oke.bye

| myhaela a răspuns:

In afara de tezele unice(T. S. U) care trebuia sa le sustinem in fiecare semestru la cele 3 materii( romana, matematica si istorie/geografie) mie mi s-a parut foarte usor. acum depinde de fiecare cum o ia de la inceput

| aneta a răspuns:

Nu e deloc grea...si eu acum am terminat a 8a. faci in plus latina... dar nu e grea ci mai mult plictisitoare. mie cls a8a mi s-a parut cel mai bun an gimnazial...eram tot timpul pusi pe sotii cu colegiilaughing doar k la sfarsit nea parut tare rau k a trebuit sa ne despartim.bafta la scoala!

| 123321456654 a răspuns:

Intr-a a8a profii iti pun note mai mari ca deh, ai nevoie de ele pentru admiterea la liceu, intra 8a e banchetuuu':X, cam din al 2 lea semestru incep intrebarile"la ce liceu mergi?","de ce mergi la profilul ala"etc...in clasa a7a ai mai mult de invata decat intra a8a

Tu treci a8a?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost tare faina.winking Tezele cu subiect unic au fost putin mai dificile decat cele din clasa a saptea, dar era de asteptat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una mi s-a parut cea mai usoara clasa, parca nici nu mi-am dat seama cand a trecut... pur si simplu m-am trezit dintr-o data si era iar vacanta, sincer happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa opta ese cea mai super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woow, mi se apare destul de usoara...mai putin la chimie, dar in rest nu si latina nu e grea deloc.
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mise pare a cincea cea mai usoara deoarece nu prea ai de invatat si profi is buni cu tine iti dau note mari

| alexx_5721 a răspuns:

Ce n-as da sa fiu din nou in cl a 8-a. Cea mai tare clasa, foarte putina carte numai distractie :X