| Mihaela23_2814 a întrebat:

Cum e mai bine, inalta sau scunda? Cand te poti considera scunda?

Răspuns Câştigător
| PreaTareღ a răspuns:

Daca esti scund contează vârsta.
Oricum nu e un criteriu de a crede ca are avantaje.
Pentru aiă mici poți părea înaltă, sau pentru aia înalți poți părea scundă.

La 12 ani : Medie 1.45
La 13 ani : Medie 1.52
La 14 ani : Medie 1.61
La 15 ani : Medie 1.65
- 16 Ani : 1.68

Media reprezintă cea mai bunicică înalțime.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Din punct de vedere feminin e mai bine mai inalta...te poti considera scunda daca nu treci de 1.70

| Jipa95 a răspuns:

Scnunda te poti considera la varsta de 20 ani, la doar 1.65-1.75 metri zic eu! happy

| Denissuca23 a răspuns:

E mai bine inalta decat scunda ..fiinca scunda esti prea minca, e mai bine sa fi normal adica nici inalta nici mica,.

| Mihaela23_2814 explică (pentru Denissuca23):

Cand poti sa zici ca esti scunda? Pana la ce inaltime, adica?