| FunkySmile a întrebat:

Cum e sa fi boboc? Cum e clasa a 9 a?

Răspuns Câştigător
| F. a răspuns:

Hei si eu am id cu crazy lifebig grin
pai ce sa zic. mie mi-a placut clasa a9a.este putin cam ciudat insa la inceput.colegi noi.profi noi.bine nu am avut probleme cu profesorii desi credeam ca la liceu nu o sa mai fiu vazuta o eleva buna am fost tot prima din clshee heesi chiar mi s-a parut sincer mai usoara materia de cls a9a decat pe a8a.
iar cu colegii ce sa spun.hm.pe cativa ii stiam asa din vedere. a fost putin mai greu pe primul sem pana m am obisnuit cu noua mea clasa.insa acum abia ast sa inceapa scoala si cls a10a si chiar mi e dor de eilove struck

iti vei face noi prieteni pe parcursul anului vei vedeahappy
si chiar daca la inceput poate ti se va parea ca nu te obisnuiesti cu viata din liceu cu timpul te vei acomoda happy
succes in clasa a9abig hug si distractie placuta la balsmug

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E bine.Cand am fost intr-a 9-a eram pe tura dupa-masa cu aia de a 12-a.Am crezut ca o sa ne sara in cap, ca o sa ne ameninte cu batai sau ceva de genul dar nushame on youAu fost foarte ok. O groaza de baieti de a 12-a s-au combinat cu boboaceoh go on
Ca materie, usoara.Ca note, foarte grea. Te ia de la alt nivel odata ce ai pasit in liceu.Nimeni nu sta sa iti explice totul de la Adam si Eva si daca ai si norocul sa fi pe langa la o materie de pe profil jar mananci 4 ani de zilelaughing

| F. a răspuns:

App de unde esti?happy

| pisikutza ta a răspuns:

Si eu sunt boboaca
am niste emotii
am noroc ca am facut rost de id de colegi si sunt unii de treaba da amsi tarani in clasa
cu profii o sa-mi fie usor ca si 5-8 am facut in acelasi liceu asa ca o sa fie funny

| CriCos a răspuns:

Poi clasa a 9-a e putin stresanta zic eu. E mult pana te obisnuiesti cu noii colegi iar daca cu tine in clasa mai ai si fosti colegi e si mai ok. E si cam stanjenitor sa fii considerat boboc tot anul(stiu asta din proprie experienta) si in clasa o sa fie fel si fel de persoane dar dupa cm ziceam e mult pana te obisnuiesti cu ei.Cu profesorii... ce sa zic:daca vrei sa te priveasca bine de la inceput trebuie sa muncedsti putin, eu cel putin am muncit cam tot anul si in final am ajuns a 3 a din clasa din 36 dar eu fiind obisniuta numai prima e cam greu.Deci succes pentru ca nu o sa fie chiar simplu!thumbs up