| DaReZon a întrebat:

Cum fac ca sa inving gelozia? Mereu cand vorbesc cu o buna prietena pe facebook, spre exemplu, si imi spune ca mai vorbeste cu un coleg, pur si simplu ma infurii rau si devin gelos. Vreau sa nu fiu asa si sa ma controlez, ca atunci cand voi avea prietena sa nu ma infurii daca ea sta de vorba cu un baiat...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logout=>real life! Acolo o si vezi, simti, admiri, pui piedica altuia care vrea sa se bage in seama...o savurezi in voie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai nene, daca pe net esti asa, inseamna ca in realitate te zgarii pe fata, asa e?