| NevastuicAaA a întrebat:

Cum fac manevra de final in WWE RAW - Ultimate Impact a lui John Cena?
(Ma refer la aia care ii ia in spate.)
Si "you can't see me" se poate face?

9 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Cand e ametit il iei din fata si apesi simultan pe S si A (deci SA)

| bkb300 a răspuns:

Exact cand a ameti da trebuie sa iti straluceasca linuta aia de jos

| alexfunjohncena a răspuns:

Poi manevra f-u se faceasa cand e ametit te duci foarte aproape de el apesi prima data s dupa aceea s+a si ai face f-u iar you can't see me nu poti face pentru ca nu e compatibil cu miscarile acelea funda?

| Bogatasul a răspuns (pentru alexfunjohncena):

Cum urci pe scara?

| alexfunjohncena a răspuns (pentru Bogatasul):

Nu poti.

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns:

You can't see nu stiu dar aia care il ai in spat da depinde ce taste ai tu eu de exemplu le am W A S D deplasare si F G H| F=taunt, pin, se suie pe corzi, si alte chiesti G=il iau in brate pentru manevre si
H=da cu pumni
Deci drebuie sa fie ametit si dai G o singura data dupa apesi pe toate odata F G si W
P.S :Asa se face la tot manevra de finalbig grin

| Lepadatu_Ovidiu_1975 a răspuns:

Cum fac manevra de submision a lui rey misterio?

| Dan_Bozga_1997 a răspuns:

Cum poti sa-i faci miscarea de submision aia cand il prinde de gat si de picioare...si cum fac sa rup masa cu el?

| alexfunjohncena a răspuns (pentru Dan_Bozga_1997):

-Pentru a face miscarea de sumbision trebuie sa ti straluceasca bara de jos si luptatorul respectiv trebuie sa fie pus pe burta iar atunci te duci la picioarele lui si dai s+a pentru a rupe masa te duci langa o masa care o montezi si apesi s+sageata in sus merci mult te rogg fundita!