| ღElyaღLoveKpop a întrebat:

Cum fac pisica sa nu mai zgarie,defiecare data cind o iau in brate zgarie,eu cred ca nu o face intentionat cred ca ii e frica de inaltime sau asa ceva, cine imi da un raspuns mai detaliat Funda happy

Răspuns Câştigător
| andreinike a răspuns:

Se poate ca pisica ta sa sufere de o boala ciudata ori sa nu ii placa sa fie alintata pentru a reusi macar temporar sa nu mai zgarie nu ii mai oferi jucarii si alint-o cat mai mult. succes.

| ღElyaღLoveKpop explică (pentru andreinike):

Multumesc acum ea nu mai zgarie,big grinmiai fost de mare ajutor.winking

1 răspuns: