| rooney a întrebat:

Cum fac sa ciupesc pe facebook? (dau fundita la cel mai bun raspuns)

Răspuns Câştigător
| Milka275 a răspuns:

Stii ce faci? Te duci la prieten, esti pe pagina lui si vezi in dreapta sus prieteni abonat etc. si vezi si o rotita cu o liniuta mica care indica jos apesi pe rotita si o sa iti apara mai multe obtiuni printre care ciupeste.
P.S.:Trebuie sa fie prieten cel pe care vrei sa il ciupesti.

2 răspunsuri:
| C0rinne a răspuns:

Hmm, da add. = c.corina07, si iti dau o pozahee hee

| Kathqn a răspuns:

Este mura in gura pe margine la dreapta...scrie ciupeste.si dai click acollo. si daca nu e pe margine la dreapta e la stanga jos jos. SPER CA TEAM AJUTAT