| Yrynella a întrebat:

Cum pot sa ciupesc pe cineva pe Facebook?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dai click pe ''Ciupeste''

| crmr a răspuns:

Intra pe profilul lui/ei in josul copertii gasesti o rotita cu o sagetuta in jos apasa pe ea si dai puke sau ciupeste

| Tzuna a răspuns:

Intri pe profilu la cineva si in dreapta sus ai numele tau, acasa si sub alea scrie: Prieteni(daca esti prieten cu persoana respectiva) Mesaj si ii un semn ca o steluta sau cu un rotita cu tepi si are in dreapta ei o sageata in jos, dai clic pe aia si apesi pe Ciupeste sau pe Poke, daca il ai in engleza. Bafta!

| Crinaaaaa a răspuns:

Dai pe profil la cine vrei... sus in dreapta dupa mesaje e o steluta sau o rotita dai pe ea si apare Poke/Ciupeste... funda?

| Gammer23 a răspuns:

Pai daca are timeline dai pe profilul lui apoi cand ai intrat la el\ea dai pe rotita aia dintata din driapta si ai optiunea poke sau ciupeste
Fundoi?

| andyks a răspuns:

Dai pe profilul celui care vrei sa-l ciupesti si sus in dreapta dupa Message este cv steluta si dai pe ea si acolo scrie Poke sau Ciupeste. Sper ca te-am ajutat. Funda?