| Flostar2010 a întrebat:

Cum fac sa ma inteleg bine cu toate fetele din clasa. VA ROG ajutati-ma

5 răspunsuri:
| AlexBitza a răspuns:

Cel mai bine sa nu te atasezi prea mult de ele (asta deaca ele sunt imparite in grupuri) deoarece daca te atasezi mai mult de undele se vor supara celelate si tot asa, incearca sa nu le sacai, vorbeste cu toate, ai grija cu glumele pentru ca sunt fel si fel de fete (unele nu se supara mai deloc altele se supara la cea mai mica gluma)si cam atat.Restul iti dai si tu seama.Succes si o seara buna!

| George1510 a răspuns:

Am avut aceeasi problema anul trecut. Din 11 fete eram certat cu 8...
Ei bine am inceput sa fiu mai prietenos cu ele, sa fiu alaturi de ele la nevoie, sa fiu amuzant etc. Punctul culminant a fost pe 1 martie cand le-am dat felicitari care le-au facut sa planga ( chiar nu glumesc) unde am scris ca imi pare rau ca tzin la ele.d-astea.Si acum ma impac perfect cu ele.chiar daca e vacanta vorbesc foarte mult cu toate. Multa bafta big grin

| chicka a răspuns:

Ei bine, is o fata, asa ca ti-as pute spune.incearca sa pari de treaba, sa le ajuti, da nici sa le enervezi, incearca sa fii preocupat cat de cat, nu ff mult de ce le place si lor, de ex filme, reviste etc

| Tigro a răspuns:

Pai, in primul rand abordeaza o atitudine ingaduitoare. Adica sa nu te uiti la nimeni urat, sa le zambesti tuturor, sa dai o mana de ajutor cand ai ocazia.happy Incearca sa fi amuzant/a si prietenos/a.
Mai pe scurt :Fi tu insuti!
Bafta happy

| laalaa a răspuns:

Fetelor le place sa li se acorde atentie
le poti baga in seama, vorbi cu ele, poate chiar ajungi sa le dai sfaturi in legatura cu prieteni lor sau altceva. si astfel ajungi cel mai mult prieten al lor sau poate chiar mai mult happy