| cedracumacauti a întrebat:

Nu inteleg fetele de clasa a9a de ce toate vor sa isi faca iubiti? Ce castiga?

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Popularitate sau/si respect, zic ele.Crezi ca este cineva care s-a indragostit asa mult de cineva incat sa se casatoreasca cu el/ea, in clasa a 9-a?! NU! Este doar o idiotenie creata de oameni. Daca nu ai o/un iubita/iubit, esti scos afara din societate si etichetat drept o persoana nesociabila.Mult succes in continuare!

3 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Vor sa fie mai mereu in centrul atentie. Sa se de`a mare // Sa`l faca pe unu` gelos. Castiga o. in gura. thinking Nu stiu. straight face+

| Camelisa a răspuns:

E probabil sa fie si din motivu ca au venit la liceu la o alta scoala si sa se faca cunoscute.Si daca fac chestia asta.dau dovada de prostie chiar daca nu isi dau seama.

| violetajustme a răspuns:

Nu neaparat. in clasa a 9-a nu am vrut niciun iubit.multi au incercat sa fie cumien sa se bage in seama. popularitatea sau respectu e ceva ce le castigi singura prin comportament, atitudine, aspect fizic etc