| blondina2000 a întrebat:

Cum fac sa nu mai fiu indragostita? Imi place de un baiat care nu este potrivit pentru mine, toata lumea spune asta, si este o diferenta de 5 ani intre noi, dar nu pot sa imi schimb sentimentele pentru el!
Funda!

2 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Incearca sa te uiti la alti baieti, vorbeste cu altii, asa vei uita de el pe moment. Apoi cand va veni unul potrivit pentru tine il vei uita de tot. Stiu ca nu asta vreai sa auzi, dar altfel nu se poate sad

| HapciuHapciu a răspuns:

Nu poți uita ușor o persoană dacã tu chiar o iubești. happy
Nu știu, încearcă să nu mai asculți de gura lumii. Încearcă să îl cunoști și după trage tu concluzia dacă vă potriviți sau nu.