| TheLadyWasTaken a întrebat:

Cum fac WooHoo la sims 2? Funda si voturiii

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Pai ii pui pe ambii ( barbat si femeie ) intr-un pat de doua persoane, ducandu-te pe rand pe fiecare dintre ei in bara de meniu unde iti apare figura lor, si pe una dintre partile patului (ai grija sa nu-i pui pe amandoi pe aceiasi parte ) dai click si apoi "relax"; asa faci cu fiecare dintre ei. apoi cand se asaza in pat dai click sa zicem pe barbat apoi "cudle" apoi dai din nou click pe barbat si "woohoo" sau "try for a baby" in cazul in care vrei sa aiba copii sau in vreuna din aspiratiile lor ( inscrise tot jos in stanga, in meniul lor ) exista vreuna care exprima dorinta de a avea mostenitori. succes happy

6 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Pai trebuie sa fie 2 indragostit lulea la maxim.
si dai click pe pat si dai pe relax
si amandoi
astepti sa se puna pe pat
si le dai ordin sa se... woohooobig grin.
funda?

| Cherry56 a răspuns:

Le dai relax in pat si apoi woohoo insa trebuie sa se iubeasca

| Cherry_3262 a răspuns:

Pai, trebuie sa fie iubiti, cei 2.
Cand arata inimioara rosie(adica se iubesc), si trebuie sa fie si casatoriti(adica asa imi arata mie), atunci poti.
La mine a mers.laughing
Inca ceva.happy-ca sa fie iubiti trebuie sa ii pui sa vorbeasca, sa se ajuta, si la sfarsit sa se pupe.hee hee
Si numai adulti pot face WooHoo.happy
Funda?

| iNs a răspuns:

Iti iei prietenul/prietena si te duci in piscina sau jacuzzi

| Kristinake a răspuns:

Pai de la inceput ii pui pe pat pe aman2.
Si de la barbat dai clic la femeie si o sa vezi mai departe totul e clar.
funda? happy

| Bella9538 a răspuns:

Sincer n-am mai jucat de mult dar dupa ce imi aduc aminte trebuia sa pui partenerii pe pat cu relax si cand erau amandoi pe pat si se relaxau aveai niste optiuni chiar de genul WooHoo si... cam atat. Sper ca te-am ajutat!