| protv68 a întrebat:

Cum faci o fata sa zambeasca?

5 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Daruind un zambet adica zambeste si o faci si pe ea

| 4b a răspuns:

Pai...atata te zambarasti in fata ei si... sigur va zambilaughing

| Irinna a răspuns:

Eu zic,ca prin simplu fapt ca tu zambesti,ii dai atentie si te prostesti in fata ei,o va face sa zambeasca.
Prietenul meu,de fieare daca cand sunt trista ma face sa rad,se prosteste, se stramba, ma ia in brate si imi spune sa nu mai fiu suparata ca toate or sa treaca.

| coolestpageer a răspuns:

Ii spui cat de inteligent,profund, intelept, normal esti sigur o sa meargatongue sau ii zici o gluma bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui o gluma, ii canti ceva, te joci cu ea sau pur si simplu ii zambesti si tuhappy.