| vic00004 a întrebat:

Am o intrebare: cum faci o fata sa ti zambeasca mai des. multumesc! Funda*

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Te apropi de ea cat mai mult in sensul de a o inveseli de ai spune glume, a va distra impreuna de a o complimenta...

Funda? big grin

8 răspunsuri:
| DeliaaaMary a răspuns:

Nu neaparat facand glume, ca e posibil sa nu ii placa asta, crezand ca iti bati joc de ea. Cel mai simplu mod mi se pare acela de a te juca cu ea, gadilo, apoi fugiti, ia-o de mana si fugi cu ea. Daca poti ridic-o in brate si invarte-o. Asta doar daca suntei intre-o relatie mai apropiata:*. Succes!

| JustPaly a răspuns:

Faci misto despre altul iubitei mele i place ps sunt cel mai popular di scoala

| Felys a răspuns:

Devii amuzant si incitant pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut big grin Poi ii cumperi flori, ciocolata, o faci sa rada (Simtul umorului este unul dintre cele mai adorate lucruri de catre fete tongue) Si fa chestii spectaculoase happy (Dar ai grija sa nu te ranesti)winking Fii tu insati in jurul ei happy Ai putea sa te dai mare in fata ei, adica sa ii arati cat de puternic si curajos esti, dar nu chestii foarte extreme tongue Ca apoi vei strica totwinking Sper ca o sa te ajute happy Multa bafta cu ea tongue

| τττ a răspuns:

Bună.
Făcând glume.
Pa, pa.

| darriya a răspuns:

Arata-i ce ai tu in pantaloni, sa vezi pe urma, cade pe jos de ras.laughing)

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa fi natural, adica sa nu te dai ceea ce nu esti, pentru ca ea imediat isi va da seama
In al 2-lea rand, spune-i lucruri frumoase, fa glume cu ea(si nu despre ea), povesteste-i intamplari amuzante din viata ta si spune-i ca e foarte frumoasa atunci cand zambeste si nu numai. Sper sa ti-am fost de ajutor, bafta.

| miutzamya a răspuns:

Ii faci complimente.de exemplu ii spui ca este draguta, frumoasa etc.