| AnemonaP a întrebat:

Cum folosesc apa oxigenata daca vreau sa-mi decolorez parul de pe picioare? are efecte negative? firele vor fi blonde? funda +vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| JajaAliensHere a răspuns:

Buna big grin Din cate stiu, apa oxigenata n-are niciun efect negativ daca o folosesti pe piele. Eu am folosit-o pe maini si nu mi s-a intamplat absolut nimic rau. Si da, decoloreaza destul de bine firele de par.

1 răspuns:
| UPSsss a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa te epilezi decat sa il decolorezi? parerea mea este ca e mult mai bine