| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot spune unui baiat ca vreau sa fim impreuna? mentionez k il plac ft mult si cred ca si el ma place, insa nu vreau sa i-o spun direct si doar sa inteleaga singur lucrul asta. Funda

Răspuns Câştigător
| PentruCaAscultamHipHop a răspuns:

Incearca sa-l cunosti si sa vezi cam cum gandeste.Eu zic sa-i spui ca il placi, nu ai de pierdut nimic. Daca astepti prea mult timp este posibil sa-l pierzi si dupa vei regreta. Daca si el iti spune ca te place, atunci mult succes!