| DenyDutza a întrebat:

Am cunoscut recent un baiat si am vorbit cu el.Dar ce as putea sa-i spun ca sa inteleaga ca-l plac? Sunt timida si nu vreau ceva foarte direct.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pe lângă el. Vorbește cu el (în continuare). Fă-l să se simtă bine cu tine. Încearcă să găsești subiecte comune de discutat. În acest fel îl poți atrage. Îi poți spune cât de mult îl placi printr-o simplă glumă.

| DenyDutza explică (pentru anonim_4396):

Apreciez ajutorul :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenyDutza):

A fost plăcerea mea!

4 răspunsuri:
| Loola19999 a răspuns:

De ce trebuie sa-i spui,continuati sa vorbiti, vedeti ce aveti in comun si chiar daca esti fata, poti sa-l inviti intr-un parc sa va cunoasteti, iar daca esti asa timida, ce zici de un film?

| DenyDutza explică (pentru Loola19999):

Suntem destul de diferiti sad
Dar o sa ies cu el sa vad cum ne intelegem.Mersi mult :*